W naszej szkole znów zrobiło się kolorowo i bardzo radośnie! Kolejnym tematycznym dniem był „Dzień Koszulki Sportowej”. Uczniowie oraz nauczyciele przyszli ubrani w koszulki swoich ulubionych drużyn sportowych, klubów, zawodników lub po prostu w sportowe stroje.
Na szkolnych korytarzach można było zobaczyć koszulki piłkarskie, siatkarskie, koszykarskie, a nawet stroje związane z innymi dyscyplinami sportu. Nie zabrakło również ciekawych dodatków i świetnych pomysłów na sportowe stylizacje.
Taki dzień był doskonałą okazją do wspólnej zabawy, integracji oraz promowania aktywnego i zdrowego stylu życia. Wszyscy chętnie angażowali się w atmosferę wydarzenia, a uśmiechy towarzyszyły nam przez cały dzień.
Dziękujemy wszystkim za udział i kreatywność. Już nie możemy się doczekać kolejnego wesołego dnia w naszej szkole!


