W bibliotece szkolnej odbył się konkurs na stworzenie krótkiego komiksu na podstawie „Dziennika Cwaniaczka”. I miejsce zajął Jan Jakubowski z klasy 2a, II miejsce wywalczył Wojciech Górowski z 2c, a nagrodę za najbardziej ciekawy pomysł otrzymał Filip Koryciak z 2c. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali książkę z serii „Dziennik Cwaniaczka”. Gratulujemy zwycięzcom!


